Mrkvový nápoj

200 g

double control

double control

antioxidant activity

antioxidant activity

gluten free

gluten free

gmo free

gmo free

vegan product

vegan product

Mrkev vitamíny K1,C,E,B6 nebo vitamin H (biotin). Kromě vitamínů obsahuje minerály jako vápník, fosfor, železo a mangan. Betakaroten v mrkvi je silný antioxidant, který je důležitý pro syntézu vitamínu A v těle. 

  • GW vylisovaná šťáva mrkev neobsahuje hrubou nerozpustnou vlákninu, je tedy vyšší vstřebatelnost beta-karotenu a dalších biologicky aktivních látek.
  • Díky nízké teplotě sušení zůstává zachováno vysoké množství vitaminu C a vitaminu skupiny B.
  • Šetrné sušení (např. lyofilizace) zajišťuje vyšší množství užitečných látek
cena s DPH
skladem
Kdy dostanu zboží?
Objednávku Vám doručíme do 4 pracovních dnů od objednání.

Základem tohoto produktu je vysušená šťáva z mrkve, která se suší při nízkých teplotách (31°C). Díky tomuto procesu můžeme garantovat zachování velkého množství biologicky aktivních látek. Podobně jako další produkty Green Ways taktéž Mrkev je produktem ekologického zemědělství s bio certifikací.

Doporučená dávka pro dospělého člověka je 1 sáček (5g) 1-2x denně. Dětem od 3 let věku doporučujeme podávat polovinu sáčku (2,5g) 1-2x denně. 

Obsah sáčku se rozmíchá ve sklenici perlivé nebo neperlivé vody a chuť se dá regulovat množství přidané vody.

V sáčcích se mohou tvořit hrudky - jedná se o přirozenou reakci na přítomnost sacharidů. Proto je lepší sáčky před použitím protřepat. Skladujeme na temném, suchém místě při teplotě do 30°C.ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů