kdo jsme?

Kdo jsme?

Náš příběh

Narodily jsme se v Opavě, kde jsme taktéž vystudovaly základní a střední školu. Od malička nás rodiče braly na dovolené a učily samostatnosti. Tato záliba nám zůstala až do dnes - obě milujeme poznávání nových zemí a kultur, kterými se inspirujeme a obohacujeme.


Adriana

Adriana

Vystudovala jsem farmaceutickou fakultu v Brně a potom jsem se zapojila do klinického výzkumu na Karlově Univerzitě Univerzitě Karlovy v Hradci Králové. Momentálně pracuji jako farmaceut v Londýně a vzdělávám se v oblasti estetické medicíny. V lednu 2014 jsem se zapojila do organizace Green Ways, která mě naprosto uchvátila svou vizí a která mi dává smysl.

Patricie

Patricie

Stejně jako sestra jsem se dala na farmaceutickou kariéru na Masarykově Univerzitě v Brně, jelikož jsem viděla jak rozsáhlé možnosti tento obor nabízí. Ráda se dozvídám informace týkající se léčivých účinků rostlin a jejich použití v praxi. Momentálně provádím klinický výzkum farmakoterapie u pacientů trpící adikcí pro svou magisterskou práci. Ve svém volném čase vyrábím přírodní kosmetiku a zajímám se o novinky z oblasti kosmetiky a vizážistiky.

 


Proč jste se rozhodly založit tento koncept?

Adriana a Patricie: Denně vidíme jak sociální média a plastické operace určují trendy v oblasti krásy. Rozhodly jsem se proto připomenout skutečnost, že naše buňky a tělo musí být nejdříve správně vyživené a zdravé. Poté můžeme pomocí estetických zákroků upravit nedostatky na našem těle.


Jak vzniknul název Authentic Soul?

Adriana a Patricie: Authentic neboli autentický jsme zahrnuly do názvu, protože chceme poukázat na jedinečnost každého z nás. Soul neboli duše znamená, že bychom měli naslouchat sami sobě a nenechat se ovlivnit naší společností.


Co považujete při vedení e-shopu za důležité?

Adriana a Patricie: Kontakt s klienty pro nás nekončí v případě prodání produktu, ale teprve začíná. Zákaznický servis je pro nás základem, chceme naslouchat našim klientům, vědět jejich zkušenost s produkty a poradit jim v jejich užívání.
Naším cílem je, aby zákazníci byli spokojeni a opakovaně se na nás obraceli.


Pár slov na závěr

Adriana: 'Věřím, že každý by měl v životě zkusit všechno, co si přeje. Neměli bychom se probouzet s myšlenkami, že litujeme něčeho, co jsme nezkusili.'

Patricie: 'Myslím si, že záleží na našem úhlu pohledu jak vidíme okolní svět. Krása je všude kolem nás - někdo ji nalezne v přírodě nebo vesmíru a někdo ve skromném a jednoduchém životním stylu.'ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů