o nás

O nás

Náš příběh

Narodily jsme se v Opavě, kde jsme taktéž vystudovaly základní a střední školu. Od malička nás rodiče braly na dovolené a učily samostatnosti. Tato záliba nám zůstala až do dnes - obě milujeme poznávání nových zemí a kultur, kterými se inspirujeme a obohacujeme.

Adriana

Adriana

Vystudovala jsem farmaceutickou fakultu v Brně a potom jsem se zapojila do klinického výzkumu na Karlově Univerzitě Univerzitě Karlovy v Hradci Králové. Momentálně pracuji jako farmaceut v Londýně a vzdělávám se v oblasti estetické medicíny. V lednu 2014 jsem se zapojila do organizace Green Ways, která mě naprosto uchvátila svou vizí a která mi dává smysl.

Patricie

Patricie

Stejně jako sestra jsem se dala na farmaceutickou kariéru na Masarykově Univerzitě v Brně, jelikož jsem viděla jak rozsáhlé možnosti tento obor nabízí. Ráda se dozvídám informace týkající se léčivých účinků rostlin a jejich použití v praxi. Momentálně provádím klinický výzkum farmakoterapie u pacientů trpící adikcí pro svou magisterskou práci. Ve svém volném čase vyrábím přírodní kosmetiku a zajímám se o novinky z oblasti kosmetiky a vizážistiky.

 


Proč jste se rozhodly založit tento koncept?

Adriana a Patricie: Denně vidíme jak sociální média a plastické operace určují trendy v oblasti krásy. Rozhodly jsem se proto připomenout skutečnost, že naše buňky a tělo musí být nejdříve správně vyživené a zdravé. Poté můžeme pomocí estetických zákroků upravit nedostatky na našem těle.


Jak vzniknul název Authentic Soul?

Adriana a Patricie: Authentic neboli autentický jsme zahrnuly do názvu, protože chceme poukázat na jedinečnost každého z nás. Soul neboli duše znamená, že bychom měli naslouchat sami sobě a nenechat se ovlivnit naší společností.


Co považujete při vedení e-shopu za důležité?

Adriana a Patricie: Kontakt s klienty pro nás nekončí v případě prodání produktu, ale teprve začíná. Zákaznický servis je pro nás základem, chceme naslouchat našim klientům, vědět jejich zkušenost s produkty a poradit jim v jejich užívání.
Naším cílem je, aby zákazníci byli spokojeni a opakovaně se na nás obraceli.


Pár slov na závěr

Adriana: 'Věřím, že každý by měl v životě zkusit všechno, co si přeje. Neměli bychom se probouzet s myšlenkami, že litujeme něčeho, co jsme nezkusili.'

Patricie: 'Myslím si, že záleží na našem úhlu pohledu jak vidíme okolní svět. Krása je všude kolem nás - někdo ji nalezne v přírodě nebo vesmíru a někdo ve skromném a jednoduchém životním stylu.'Naší vizí je pečovat o krásu a zdraví všech jedinců a udělat jejich život šťastnější”

Naše filozofie

Naše filozofie

Authentic Soul neboli Autentická Duše byla vytvořena s láskou k věcem, které máme rádi. Pevně totiž věříme, že člověk dokáže dělat nejlépe ty věci, které jsou blízké jeho srdci.

Rádi bychom vám představili inovativní koncept, který našim zákazníkům prezentuje pohled na krásu a zdraví z jiného úhlu. Usoudily jsme, že nastal čas podpořit lidský půvab tím, že naše tělo zbavíme všech toxinů a očistíme ho zevnitř. Odborníci z různých vědeckých oborů vynaložili úsilí vyvinout produkty, které jsou jedničkou na trhu pyšnící se svou kvalitou, účinností a bezpečností.

Naším přáním je rozzářit váš moderní životní styl troškou přírody a maximalizovat váši krásu a zdraví. Všechny produkty jsou vegan, 100% přírodní, bio a zpracovány férovým zemědělstvím. Cílem našeho projektu je taktéž přinést vám do života momenty, které se stanou pěstícími rituály o vaše tělo i duši.Hodnoty

Autenticita

Autenticita

Loajalita

Loajalita

Vděčnost

Vděčnost

Věrnostní Program

Chtěli bychom vyjádřit velké DÍKY našim věrným klientům. Zaregistrujte se do našeho věrnostního programu ještě dnes a využijte skvělé nabídky.

S programem se Vám otevírá brána k předčasným výprodejům, exkluzivním nabídkám a slevám.

Více informací obdržíte při odeslání tohoto formuláře: SIGN UP

Děkujeme za přízeň! 

Hodnoty

Autenticita

Autenticita

Loajalita

Loajalita

Vděčnost

Vděčnost

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů