Čím se zelené potraviny green ways liší od ostatních?

Čím se zelené potraviny Green Ways liší od ostatních?

Čím se zelené potraviny Green Ways liší od ostatních?  

Generální ředitel společnosti Ing. Martin Žamboch publikoval dokument Standardy kvality Green Ways. Ve sborníku najdete získání o certifikáty ISO 9001 a HACCP, historii zelených potravin, informace o senzorické analýze a bezpečnostní analýze, která udává přesné čísla o množství těžkých kovů a lepku v chlorelle a ječmeni. Jsou zde taktéž uvedeny nutriční rozbory produktů, jejich mikronutrientů a dalších klíčových látek.

Společnost je velmi transparentní a můžete se tak dozvědět zpracování ječmene od jeho setí až po výsledný produkt. Stejně tak jako u chlorelly zjistíte její jednotlivé kroky od pěstování k tabletám a prášku.

O Green Ways se můžete opřít jako o odborníka přes zelené potraviny který má široké znalosti od jejich pěstování, až po jejich zpracování a doručení spotřebiteli. Před uvedením každé šarže chlorelly nebo ječmene na trh, společnost provádí chemické analýzy. Tímto tak garantuje, že potraviny obsahují množství jednotlivých látek, které je bezpečné pro lidský organismus. Tento proces zajišťuje tu nejvyšší kvalitu a bezpečnost zelených potravin.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů